«mpmp Mod Pack (MMP)»
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

«mpmp Mod Pack (MMP)»

World of Tanks
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне

Go down 
+6
kalin09
DeepShadow_1
tuzarsky
kashik666
ebasi
wot_player
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
tuzarsky




Брой мнения : 6
Reputation : 0
Points : 6
Registration date : 29.04.2015

«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне   «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Icon_minitimeПон Май 04, 2015 8:19 pm

Така.Дотук с ясен красен и бели трупове ми се изключи играта.Сега махам белите трупове и слагам презаряда,да видим...
Върнете се в началото Go down
tuzarsky




Брой мнения : 6
Reputation : 0
Points : 6
Registration date : 29.04.2015

«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне   «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Icon_minitimeПон Май 04, 2015 8:49 pm

С ясен красен без бели трупове но с презаряд...отново се изключи
Намирисва ми на проблемен ясен-красен
Сега пробвам и без него
Върнете се в началото Go down
kashik666




Брой мнения : 5
Reputation : 0
Points : 5
Registration date : 04.05.2015

«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне   «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Icon_minitimeВто Май 05, 2015 12:30 am

tuzarsky написа:
Така.Дотук с ясен красен и бели трупове ми се изключи играта.Сега махам белите трупове и слагам презаряда,да видим...
махни
-Танкове в 2 реда ( не е XVM мод).
след като оставих гаража на един ред и не ми се изключва играта
Върнете се в началото Go down
mpmp
Moderator
Moderator



Брой мнения : 116
Age : 56
Reputation : 2
Points : 207
Registration date : 08.03.2007

«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне   «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Icon_minitimeВто Май 05, 2015 8:31 am

kashik666 написа:
tuzarsky написа:
Така.Дотук с ясен красен и бели трупове ми се изключи играта.Сега махам белите трупове и слагам презаряда,да видим...
махни
-Танкове в 2 реда ( не е XVM мод).
след като оставих гаража на един ред и не ми се изключва играта

Може и да е от него. Изключва играта като си в гаража, а не в битка.
Възможно е.

EDIT: Изхвърли ме 2-3 пъти без да съм бил в битка, докато ровичках в гаража.
Махнах мода "Танкове в 2 реда ( не е XVM мод)" и за сега не ме изхвърля. Тестовете продължават, но май ще е от него.
Тествайте и вие за да сме сигурни.
Върнете се в началото Go down
http://mp.free.bg/
kashik666




Брой мнения : 5
Reputation : 0
Points : 5
Registration date : 04.05.2015

«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне   «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Icon_minitimeВто Май 05, 2015 9:07 pm

mpmp написа:


Може и да е от него. Изключва играта като си в гаража, а не в битка.
Възможно е.

EDIT: Изхвърли ме 2-3 пъти без да съм бил в битка, докато ровичках в гаража.
Махнах мода "Танкове в 2 реда ( не е XVM мод)" и за сега не ме изхвърля. Тестовете продължават, но май ще е от него.
Тествайте и вие за да сме сигурни.
вече съм сигурен, че е от него, а като ви върви статистиката на ЯсенКрасен, клиента ви на български ли е Question
Дръпнах го само него и като го сложих ми обърна клиента на английски
Върнете се в началото Go down
mpmp
Moderator
Moderator



Брой мнения : 116
Age : 56
Reputation : 2
Points : 207
Registration date : 08.03.2007

«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне   «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Icon_minitimeСря Май 06, 2015 8:52 am

kashik666 написа:
mpmp написа:


Може и да е от него. Изключва играта като си в гаража, а не в битка.
Възможно е.

EDIT: Изхвърли ме 2-3 пъти без да съм бил в битка, докато ровичках в гаража.
Махнах мода "Танкове в 2 реда ( не е XVM мод)" и за сега не ме изхвърля. Тестовете продължават, но май ще е от него.
Тествайте и вие за да сме сигурни.
вече съм сигурен, че е от него, а като ви върви статистиката на ЯсенКрасен, клиента ви на български ли е Question
Дръпнах го само него и като го сложих ми обърна клиента на английски

ЯсенКрасен си дърпа текстовите файлове от играта ви при инсталация.
Ако по време на инсталацията е била на ENG ще инсталира в мода английските текстови файлове и ако след инсталацията си променил клиента на BG, няма да има ефект защото ЯсенКрасен е инсталирал вече английския текст.

Решението е следното, ако има разминаване в езиковите настройки:

- копираш всички файлове от папка worldoftanks\res\text\lc_messages в папка worldoftanks\res_mods\0.9.7\text\lc_messages
Върнете се в началото Go down
http://mp.free.bg/
kalin09




Брой мнения : 6
Reputation : 0
Points : 6
Registration date : 12.04.2015

«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне   «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Icon_minitimeСря Май 13, 2015 11:15 pm

Имам няколко ,може би глупави въпроса.
Червения квадрат на мап-а. Знам какво показва,но защо е квадрат? Би тр да е кръг... И може ли да се увеличава с някое умение?
Синия кръг пак там-какво показва?
А мода е супер,нямам забележки към него,след като махнах танковете в 2 реда...
Върнете се в началото Go down
mpmp
Moderator
Moderator



Брой мнения : 116
Age : 56
Reputation : 2
Points : 207
Registration date : 08.03.2007

«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне   «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 14, 2015 8:07 am

kalin09 написа:
Имам няколко ,може би глупави въпроса.
Червения квадрат на мап-а. Знам какво показва,но защо е квадрат? Би тр да е кръг...  И може ли да се увеличава с някое умение?
Синия кръг пак там-какво показва?
А мода е супер,нямам забележки към него,след като махнах танковете в 2 реда...

- Червения квадрат е квадрат заради механиката на играта - той показва максималния обхват на видимостта /обяснено е в ръководството, стр.8/.това е максималната дистанция, на която можете да виждате тановете на бойното поле (както съюзниците, така и противниците открити от тях). Обхвата на видимост е ограничен на 500 метра по вертикала и хоризонтала на картата и на около 707 метра по нейния диагонал, но поради техническите особености, пределната дистанция на обхвата на видимост се колебае в рамките на 500 – 650 метра. Обхвата на видимост на съюзническите танкове и противниците открити от тях, не зависи от обзора, а от вашия обхват на радиовръзката.
В този смисъл НЕ МОЖЕ да бъде кръг.

- Синия кръг показва максималния Обхват на откриване (обзор) , Механиката на играта не позволява тази дистанция да превишава 445 метра.
Това е т.нар. граница на спота. За камперите този кръг показва на какво разстояние да бъдат от противниците за да не ги открият /светят/.

- оранжевия кръг показва горния обхват на откриване (обзора) на конкретния танк с който в дадения момент си в битката, както и числово показание в метри, в ляво от мини картата. В този смисъл това е кръга който се променя в зависимост от вида на танка, оборудването му и неговите умения.
Виж:
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
http://mp.free.bg/
aveoppi




Брой мнения : 11
Reputation : -1
Points : 10
Registration date : 29.04.2015

«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне   «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 28, 2015 9:56 am

Ъпдейта за 9.8мина,като на HD проблем за мода ще има ли като стане.
Върнете се в началото Go down
mpmp
Moderator
Moderator



Брой мнения : 116
Age : 56
Reputation : 2
Points : 207
Registration date : 08.03.2007

«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне   «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Icon_minitimeПет Май 29, 2015 9:14 am

aveoppi написа:
Ъпдейта за 9.8мина,като на HD проблем за мода ще има ли като стане.

Не мога да кажа. Моя комп не може да подкара HD версията на играта и вие ще го тествате.
Разработчиците казват, че не би трябвало да има проблеми с модовете от гледна точка на версията на играта (SD или HD)... , т.е. и за двете версии би трябвало да работят едни и същи модове.
Програмистите на модове също не дават различни версии на модовете си, така че най-вероятно пакета ще си работи и на двете версии.

Работя по ъпдейта на пакета. Надявам се до довечера да е готов или най-късно до утре.
Върнете се в началото Go down
http://mp.free.bg/
mpmp
Moderator
Moderator



Брой мнения : 116
Age : 56
Reputation : 2
Points : 207
Registration date : 08.03.2007

«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне   «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Icon_minitimeПет Май 29, 2015 10:54 pm

«mpmp Mod Pak(MMP)»
Update 0.9.8 # 1 / 29.05.2015
Върнете се в началото Go down
http://mp.free.bg/
tuzarsky




Брой мнения : 6
Reputation : 0
Points : 6
Registration date : 29.04.2015

«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне   «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 30, 2015 12:02 am

Благодарско!!! Този пакет мисля че е по-добър от предния(за 9.7).Сложил си нови полезни неща а си махнал ненужни.Единствено остава да вмъкнеш времето за презареждане.Не знам дали е забранен от ВГ.Само предложение.
Върнете се в началото Go down
aveoppi




Брой мнения : 11
Reputation : -1
Points : 10
Registration date : 29.04.2015

«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне   «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 30, 2015 12:24 am

Авансово благодарско и от мен,трудя се ,сутрита ще тегля.
Върнете се в началото Go down
aveoppi




Брой мнения : 11
Reputation : -1
Points : 10
Registration date : 29.04.2015

«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне   «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 30, 2015 5:31 pm

Перфектна работа,сложих му доста от статистиката за 2-3 дни само,благодарско
Върнете се в началото Go down
DeepShadow_1




Брой мнения : 4
Reputation : 0
Points : 4
Registration date : 18.04.2015

«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне   «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 30, 2015 9:59 pm

И аз благодаря,ще се тества...но не знам,защо са неактивни някои полезни екстри като танковете на 2/3 реда в гаража и други ?
Върнете се в началото Go down
mpmp
Moderator
Moderator



Брой мнения : 116
Age : 56
Reputation : 2
Points : 207
Registration date : 08.03.2007

«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне   «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Icon_minitimeНед Май 31, 2015 12:25 pm

DeepShadow_1 написа:
И аз благодаря,ще се тества...но не знам,защо са неактивни някои полезни екстри като танковете на 2/3 реда в гаража и други ?

Понеже е XVM мод и не остана време да ги адаптирам за 0.9.8.
Вероятно ще го направя като ми остане време.
Върнете се в началото Go down
http://mp.free.bg/
DeepShadow_1




Брой мнения : 4
Reputation : 0
Points : 4
Registration date : 18.04.2015

«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне   «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Icon_minitimeНед Май 31, 2015 12:59 pm

Ок,благодаря за бързата реакция Smile...
Върнете се в началото Go down
mpmp
Moderator
Moderator



Брой мнения : 116
Age : 56
Reputation : 2
Points : 207
Registration date : 08.03.2007

«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне   «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 02, 2015 2:29 pm

Текуща версия на пакета за WoT 0.9.8.1
Update 0.9.8.1 #2 / 02.06.2015
Върнете се в началото Go down
http://mp.free.bg/
aveoppi




Брой мнения : 11
Reputation : -1
Points : 10
Registration date : 29.04.2015

«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне   «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 02, 2015 6:43 pm

Опа има две папки в res mod,едната 0.9.8.1 а другата 0.9.8 мода се инсталира в 0.9.8 а играта е с 0.9.8.1 ,ако се преместят файловете дали ще стане.
Сега имам мод а играя без него scratch
Върнете се в началото Go down
kalin09




Брой мнения : 6
Reputation : 0
Points : 6
Registration date : 12.04.2015

«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне   «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 02, 2015 8:12 pm

Аз просто добавих .1 към съществуващата папка и всичко работи.
Върнете се в началото Go down
aveoppi




Брой мнения : 11
Reputation : -1
Points : 10
Registration date : 29.04.2015

«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне   «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 02, 2015 8:36 pm

За това не се сетих,утре ще пробам.Мисля заради мисията с 10 е,като мине дали ще кръщаваме отново:-)
Върнете се в началото Go down
mpmp
Moderator
Moderator



Брой мнения : 116
Age : 56
Reputation : 2
Points : 207
Registration date : 08.03.2007

«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне   «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 03, 2015 6:09 pm

aveoppi написа:
Опа има две папки в res mod,едната 0.9.8.1 а другата 0.9.8 мода се инсталира в 0.9.8 а играта е с 0.9.8.1 ,ако се преместят файловете дали ще стане.
Сега имам мод а играя без него scratch

kalin09 написа:
Аз просто добавих .1 към съществуващата папка и всичко работи.

aveoppi написа:
За това не се сетих,утре ще пробам.Мисля заради мисията с 10 е,като мине дали ще кръщаваме отново:-)

Пакета е обновен именно заради промяната на папката за модовете.
От 0.9.8 сега вече е 0.9.8.1.
Папка 0.9.8 не ви трябва /засега/, както и модове в нея.

Не знам дали ще я прекръщават пак. Аман от ъпдейти.
Върнете се в началото Go down
http://mp.free.bg/
Dok_69

Dok_69


Брой мнения : 5
Reputation : 0
Points : 9
Registration date : 24.04.2015

«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне   «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 04, 2015 8:42 am

ащо като стартирам мисията с новите 3 танка автоматично ми се изтрива мода??? Evil or Very Mad
Тази мисия май е някаква уловка от WG за ползвателите на модове !?!?!?....
Ъпдейта работи чудесно-благодаря !
Върнете се в началото Go down
aveoppi




Брой мнения : 11
Reputation : -1
Points : 10
Registration date : 29.04.2015

«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне   «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 07, 2015 11:00 pm

Папка 9.8 я изрязах и я преместих за всеки случай Basketball.
Сега няма ядове cheers и чакаме новия ъпдейт мдааа да видим как ще открият топлата вода
Върнете се в началото Go down
achka-tormozko




Брой мнения : 1
Reputation : 0
Points : 3
Registration date : 14.07.2015

«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: здравейте   «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 14, 2015 8:33 pm

Извинявам се за въпроса,който не е свързан с този MOD.Използвам друг MOD ,и без да пипам нищо,примерно слагане на нов update на MOD-а,ми изчезна PR на всички играчи по WG статистиката.Вече не са цветни играчите и вместо статистиката им,има това "%-----%".Смятам,че разбирам от инсталация на МОД-ве.Какво ли неправих,преинсталация на играта и инсталиране на МОД-а на чисто.Замяна на res_mods с папки на работещ мод на един приятел.Разпитах играчи и ми казаха че може да ми липсват шрифтове в Windows 7 na ПС-то ми.Дори инасталирах допълнително шрифтове.Интересува ме дали MPMP MOD pack е подходящ за замяна,за да мога виждам PR на играчите или ще се получи същия проблем.И ако знаете решение на проблема ми,ще съм благодарен Smile.Извинявам се отново за оф-топика ми.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне   «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
«mpmp Mod Pack (MMP)» :: «mpmp Mod Pack (MMP)»-
Идете на: