«mpmp Mod Pack (MMP)»
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

«mpmp Mod Pack (MMP)»

World of Tanks
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне

Go down 
+6
kalin09
DeepShadow_1
tuzarsky
kashik666
ebasi
wot_player
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
kalin09




Брой мнения : 6
Reputation : 0
Points : 6
Registration date : 12.04.2015

«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне   «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 3 Icon_minitimeСря Юли 15, 2015 6:10 pm

Новия пач е факт,ще има ли ъпдейт на мода?
Върнете се в началото Go down
mpmp
Moderator
Moderator



Брой мнения : 116
Age : 56
Reputation : 2
Points : 207
Registration date : 08.03.2007

«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне   «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 3 Icon_minitimeСря Юли 15, 2015 9:39 pm

achka-tormozko написа:
Извинявам се за въпроса,който не е свързан с този MOD.Използвам друг MOD ,и без да пипам нищо,примерно слагане на нов update на MOD-а,ми изчезна PR на всички играчи по WG статистиката.Вече не са цветни играчите и вместо статистиката им,има това "%-----%".Смятам,че разбирам от инсталация на МОД-ве.Какво ли неправих,преинсталация на играта и инсталиране на МОД-а на чисто.Замяна на res_mods с папки на работещ мод на един приятел.Разпитах играчи и ми казаха че може да ми липсват шрифтове в Windows 7 na ПС-то ми.Дори инасталирах допълнително шрифтове.Интересува ме дали MPMP MOD pack е подходящ за замяна,за да мога виждам PR на играчите или ще се получи същия проблем.И ако знаете решение на проблема ми,ще съм благодарен Smile.Извинявам се отново за оф-топика ми.

Не мога да отговоря на въпроса ти защото не знам кой точно мод пакет ползваш и дали е обновен за новия пач. По правило старите мод пакети НЕ стават за новите пачове поради промяната на папката в res_mods. Сега е 0.9.9 ,  a старите пакети качват модовете в 0.9.8.1.  Играта чете в момента само 0.9.9. Друг е въпроса, че в старите пакети модовете не са обновени за новия пач /някой може и да работят/, но специално XVM-а няма да ти тръгне - това дето ти дава шибаните статистики.  


kalin09 написа:
Новия пач е факт,ще има ли ъпдейт на мода?

Не. Ще си дам почивка. Това което ще направя до няколко дена е едно видео ревю на много простичка и лесна за употреба програмка за модове, която ползвам от много години.
Ето тук има инфо на английски - http://www.locastan.com/installing.htm

«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 3 EnableDisable
Върнете се в началото Go down
http://mp.free.bg/
aveoppi




Брой мнения : 11
Reputation : -1
Points : 10
Registration date : 29.04.2015

«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне   «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 16, 2015 12:16 am

bounce дано да стане
приятен отмор тогава
Върнете се в началото Go down
kashik666




Брой мнения : 5
Reputation : 0
Points : 5
Registration date : 04.05.2015

«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне   «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 02, 2015 11:07 am

да чакаме ли модпак за новия пач?
Върнете се в началото Go down
aveoppi




Брой мнения : 11
Reputation : -1
Points : 10
Registration date : 29.04.2015

«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне   «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 3 Icon_minitimeЧет Сеп 03, 2015 9:41 am

Не знам,на мен също ми се иска да има Smile
Върнете се в началото Go down
mpmp
Moderator
Moderator



Брой мнения : 116
Age : 56
Reputation : 2
Points : 207
Registration date : 08.03.2007

«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне   «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 3 Icon_minitimeЧет Сеп 03, 2015 12:42 pm

Засега не мога да се занимавам поради две основни причини:
- компа ми се скапа и този който ползвам е с много слаби параметри. За да се тестват и правят модове трябва поне играта да върви като хората и
- нямам време

Така, че засега докато не посъбера някой лев за нов комп , проекта е замразен.
Върнете се в началото Go down
http://mp.free.bg/
aveoppi




Брой мнения : 11
Reputation : -1
Points : 10
Registration date : 29.04.2015

«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне   «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 22, 2015 8:10 pm

Нещо радост за 9.12 bounce
Върнете се в началото Go down
mpmp
Moderator
Moderator



Брой мнения : 116
Age : 56
Reputation : 2
Points : 207
Registration date : 08.03.2007

«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне   «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 3 Icon_minitimeНед Яну 17, 2016 7:26 pm

За тези които все още срещат затруднение с модовете и не знаят как - ето ви темата по въпроса: https://mpmp.niceboard.com/t105-topic#227
Върнете се в началото Go down
http://mp.free.bg/
Sponsored content





«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне   «mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
«mpmp Mod Pack (MMP)» - новости, настройки, изтегляне
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
«mpmp Mod Pack (MMP)» :: «mpmp Mod Pack (MMP)»-
Идете на: